Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Naši čivaváci

VAŠI čivaváci - foto :-)

Tak tady jsou fotky Vašich čivaváků

Omlouvám se, ale z důvodu naplněnosti stránky a z důvodů časových je už přidávání dalších fotek zastaveno.

Dobrý den,
posílám Vám fotky své půl roční čivavky Bei :-)
    
Aika
Dobrý den, zasílám Vám fotografie naší čivaví pětiměsíční holčičky, která se jmenuje Candynka. Je dost vypočítavá potvůrka,ale všichni si jí hned na první pohled zamilovali. Vzhledem k tomu, že máme již skoro deset let fenku jezevčíka, která je dost tolerantní, Candynka nemá šanci zlobit.
 
   
Jitka
Přeji hezký den čivavákům i jejich páníčkům :)
Posílám fotky Raffaela, jak nám postupně roste. V září je mu rok a je to pořádný číslo :). Už tady má fotky od Soni Filipové, kdy byl 14-ti denní štěňátko (ten hnedočerný). I přesto, že občas zlobí, dělá nám doma velkou radost.. :)
     

Jitka
Dobrý den, taky posílám fotečky našich miláčků. Hnědé 3leté Amálky, která se během měsíce stane mámou a černou 8 měsíční Mayou. Za nic na světě bych neměnila. život se stal veselejší. Děkuji za krásné stránky a přeji hodně úspěchů. Jitka Tvrdoňová
 

Dobrý den, oblíbila jsem si vaše stránky, tak jsem se vám taky chtěla pochlubit našim miláčkem. Jmenuje se Rocky a jsou mu 4 měs. Na druhých dvou fotkách je o měsíc mladší, to jsme si ho akorád přivezli domů, máme ho ze zverimexu, bylo nám ho líto, pejsci jsou tam jako ve vězení chuděry...,no a na posledních dvou to už je u nás měsíc a obíbil si hajat u mě na polštářku:-)
 
 
Jitka:
Dobrý den, zasílám fotky našeho 4 měsíčního pejska Bohouška :-D. Je to mazlíček a je strašně hodnej.
   

Dobrý den, posílám další fotečky do galerie našeho teď už půlročního Bohouška. Je to pořád velikej mazlíček a naučil se spinkat v posteli, takže je to takovej gaučák postelák..
   
Jana:
Dobrý den, posílám fotky našeho nového přírůstku (do galerie) - po odchodu naší mladičké Wendy (odešla za "duhu" 1. 8. 2010) jsme pořídili novou holčičku - Terrinku. Starší Jodie si s maličkou krásně rozumí.
 
Veronika z Mělníka:
Ahoj, máte krásné stránky, proto i já posílám pár foteček svého čivaváčka Oxfordka, kterému je rok a měsíc a váží 2,70 kg.
     
Nikča:
Dobrý den.To to jsou fotky mé čivavy.Má tři roky a má rádá mazlení.
    
 Marta Piterková, Lutín:
Dobrý den, posílám fotku naší psí holčičky, jmenuje se Gina má 4měs.+1týden a váží 1500g.

Dobrý den,
posílám další fotky naší už skoro 7měs.holčičky Ginušky váží teď 2100g. A je to neuvěřitelný mazel...na fotkách je z kamarádem Endym (11měs.)
Chci Vám velice poděkovat za Vaše stránky, jelikož o této rase nic nevím, jsem tu dnes a deně... dozvím se tu vše co potřebuji vědět. Ještě jednou díky moc.
Marta Piterková Lutín.
 
 
 
Simona:
TADY POSÍLÁM FOTEČKY NAŠEHO MALÉHO 4. MĚSÍČNÍHO KUKYHO. TEĎ VÁŽÍ 1,20KG. POKUD NĚKDO BYDLÍ V PRAZE,TAK HO RÁD POZNÁM A ZAJDU NĚKAM NA PROCHAJDU. JO, A POKUD POCHÁZÍ NĚKTERÝ ČIVAVÁČEK Z CHS VLČÍ KRÁLOVSTVÍ, PROSÍM OZVĚTE SE!
 
  
Nicol:
Dobrý den posílám foto mé fenenčky. Je na fotce s fenkou shitzu (6). Moje má 3 roky.
  
Věra Konvalinová, Litoměřice :
Dobrý den. Posílám Vám několik fotografií našeho miláčka Tobíka. Tobi se narodil 1.1.2009 a váží 2,80 kg. Má rád dlouhé procházky v lese a miluje hluboký sníh.
 
   
  
Kořistková Silvie :
Roxy z Ostravy
 
    
Petra Havířov-Životice :
Tohle je naše Sindy 17.12.2009 se nam narodily štěňátka.
  
Andrea Nyklová :
Dobrý den, posílám Vám foto naší čivavy. Jmenuje se Čiki a jsou jí 4 měsíce, váži 900 g. Nejraději hajá na zádech:) Ráda zlobí a miluje sýr.
    
MARTINI KUBALIK Z REUSU(SPANELSKO) :
PIPO, KTERY MA 8.5 ROKU ZDARNE SNASI DETSKE MANYRY MALEHO NEA (5,5 MESICU)! NEO NAM DONESL HODNE RADOSTI DO DOMACNOSTI, VERIM, ZE I PIPOVI, KTERY SE OBCAS NETVARI MOC STASTNE!!!
 

 
Jana Mouchová Kladno:
Dobrý den, rozhodla jsem se poslat vám fotky našich čivavinek. Světlá fenka je Jodie (džody) - 1 rok, černá se jmenuje Wendy - 5 měsíců. Jsou to naše srdíčka. Vždy jsem měla velké psy a nikdy jsem si nemyslela, že malý pes bude tak prima :-). Pak ale velcí odešli "za duhu" a vyvstala otázka, jakého nového pejska. Rozhodli jsme se, hlavně z důvodu časové vytíženosti, pro malé plemeno a čivavka zvítězila. Jsem tomu ráda. Není větší láska než ta v očích našich čivavích holek. Propadla jsem jim :-)
.
  
 
Kristýna Koppová
D
obrý den, zasílám Vám pár foteček mého psího kamaráda ďáblíka a společníka Matýska. Jsou nám už skoro tři měsíce a každým dnem jde vidět, že jsme strašně rádi na světě. Je úžasný a vůbec nelituju, že jsem si ho pořídila i když už mám pokousaný nos. Ještě máme bráchu, po kterém se nám stýská, ale jezdíme ho často navštěvovat. Ámosek je trošku klidnější štěňátko než ten můj trotl.

 Soňa Filipová

Tak už máme dnes 14 dní. Rosteme jak bumrlíčci, jenom pijeme a spíme. Přestože jsme se narodili o čtyři dny dříve a mamča nám dávala mléčko až od pátého dne, jsme zdraví a vesele přibýváme - máme od 250 do 320 gramů. Naše maminka byla po operaci porodu na umření, ale teď už je úplně ok a je to chodící mlékárna. A je na nás strašně hodná, akorát nepochopila, že nám musí masírovat bříška, tak to za nás musí dělat panička. 

  
  
Barbora Nejedlá
Dobrý den, zasílám vám nějaké fotečky mého zlatíčka Čika (3 měsíce).
 
Lucie
Dobrý večer, posílám fotky malého divocha Chicca. Jsou mu 3 měsíce a váží 440g. Na jedné z fotek je s naším 6ti měsíčním yorkšírkem Arónkem, který je proti němu jak vlkodav :)
  
  
Paní Reclíková Petrovice u Karviné
Posílám vám foto mého čivaváka Vikyho 3 měsíce. Je to miláček.
   
.
Na vašich stránkách jsem si našla návod na svetřík a povedl se.
Posílám vám foto svetříku na Vikim,už nám je 5 měsíců.
  
Marcela Hyxová
Dobrý den, posílám pár foteček našeho miláčka Ešlinky!
    
 
Kristýna Eliášová z Prahy
Dobrý den, chci vám ukázat fotky mého čivavího čtyřnohého kamaráda. Jmenuje se Píďa, původně se měl jmenovat Pinky, ale to se tátovi moc nelíbilo. Píďa je z chovu je velmi milý a přátelský. Je to velký mazel a hodně nás hlídá. Je to takovej pes hlídač. Jsou mu skoro 1,5 je to ještě štěně!!!!!!!!!:-)) :-)) :-))  JE JAKO MŮJ DRUHÝ BRÁŠKA:-)) :-)) :-)) :-)) :-))
       
Jana Hůrková:
Dobrý den, posílám fotky mojí Zuzanky ve věku 2,5 měsíců, 3,5 a 4,5 měsíců. Je to srdíčko a milý ďáblík. Chodí i na cvičák do psí školky.
  
  
Hana
: 
Naši miláčkové, apricot Šmudlíček nám umřel v únoru, jeho nástupce Čertík Bertík a naše princezna Betinka 5 let. Kamarádka kočinka Chudinka doplňuje sestavu.Diana Malochová
Ahoj, jsem 3 měsiční čivaví chlapeček jménemROCKY. Jsem krátkosrstý a milý mazlíček mám páničku Dianu a ještěspostu dalších lidí kteří mě mají moc rádi.
   
Eva Frýdlová : 
Posílám našeho Bobyho. Jsou mu 4 měsíce.
 
Katka+Igor z Brna : 
Dobrý den, zasílám pár foteček našeho čtyřnohého kamaráda Šimonka. Budou mu tři roky (nar.19.9.06), náš je však teprve půl roku, ale i tak jakoby byl náš odjakživa. Je to naše zlatíčko, doprovází nás všude možně - sjíždění řeky, dovolená v Chorvatsku, zkrátka cestovatel každým coulem. Na jedné fotce je s "kamarádem" Aičkem (pejsek od rodičů - bordeauxská doga) - spíše se respektují než spolu kamarádí, velké pejsky nemá moc rád a dává jim to patřičně najevo:-). Ale jinak je to úžasné stvoření, jsme moc rádi, že je náš...


Lucie Dohnalová : 
Ahoj zasílám do party dalšího čivaváka 8 měsíců.
 

Markéta Žáčková : 
Dobrý den. Posílám fotečky mojí Meginky. Je jí 1 rok.
.
 
Verča a Vašek - Brno : 
Dobrý den, posílám fotečky naší čivavenky Eiminky. Je jí 7 měsíců. Je to velká rošťanda, ničí co může, ale i tak ji moc zbožňujem. Je to naše nejúžasnější zlatíčko :-)).
.

Zuzka z Ústí nad Labem : 
Dobrý den, posílám fotky našich čivaváků Jerryho a Baby. Je jim 10 měsíců a jsou to sourozenci.
Květa a Michal-Olomouc : 
Dobrý den, posílám Vám fotečky našich sestřiček čivaviček. Jsou z chovu paní Spáčilové. Bílá se jmenuje Endží a hnědá je Sindy-má sice amputovanou pacičku, ale v lumpárnách se ségrou většinou boduje ona. Máme je moc rádi.
.


Lída z Ústí nad Labem: 
Ahojky všem, tady posílám fotky našich čivaváků a taky fotku naší Meggi.
.


Marie Kubovcová: 
Ahojky, narodili jsme se díky Vašim stránkám s katalogem ženichů. Tatínek Mimísek a maminka Sendynka jsou na nás pyšný a moc děkují že díky Vám jsme na světě. Holčičky z Černošic.
.


Oulíková Dagmar: 
Dobrý den, posílám pár foteček mojí fenečky Nemi. Je to veliký mazlík, ale taky tryskometka. Je jí 8 měsíců a je miláčkem naší rodiny.
.

Dominika Rozsypalová: 
Dobrý den, posílám vám pár foteček mého 14-ti měsíčního čivaváčkaRošťáka, mám ho sice necelej měsíc ale i teď můžu říct, že jsou to ty nejúžasnější pejsci na světě.
.


.
Andrea z Prahy: 
Ahojky, posílám fotky mého čivaváka Čertika Bertika mého miláčka. Je to lump.
.


Dominik Vrba: 
Ahoj, jmenuji se Bonny, je mi 7 měsíců (dat. narození: 23. 10. 2008) avážím 1.80 KG. Bydlím v Hřivínově Újezdě - což je nedaleko Zlína. Mám ispolečnici (starší něž já, 24.4.2008) Border kolii Meggi, ta bydlí nadvorku, ale chodí často na návštěvu do domu, naštěstí se nevleze domého mini-pelíšku, tak její přítomnost vítám.
.
 

 
Ivana z Olomouce: 
Dobrý den. Posíláme fotky našeho čivaváka Mufinka. Je mu 5 měsíců, jeto čertík Bertík, který terorizuje našeho jezevčíka, ale jinak je tomiláček rodiny, který si svým chováním umí získat každého.


   Jezevčík nám na konci léta odešel do psího nebíčka. Mufík zůstal sám... A protože jedna čivava =smutná čivava, pořídili jsme mu kamaráda. Jmenuje se Venda a je mu 6 měsíců.
   
   
Lucka z Plzně: 
Tak to je naše čivaví miminko Šarlotka. Jsou jí 2 roky a je to strašný zlatíčko:-)

 Nika: 
Můj čivavák. Jmenuje se Džoníček a teď je mu půl ročku.

  
Jana Trávníčková: 
Naše miloučká čikitka - holčička 3,5 roku.
 
 
Petra z Ostravy: 
Ahojky jmenuji se Emi, jsou mi 4roky .Do této rodinky jsem přišla vunoru 2009 jsem miloučká, sladká, nedělám problémy , aalleee strašněmiluji mazlení a ráda se nechávám škrabkat na bříšku . Jsem zlatíčkotéto rodiny a mají mě moc rádi a proto jim to oplácím svou láskou anákloností.;-)...co dodat prostě jsem ženská.:-D.
.

Lenka Švarcrová: Cvikov 
Ahojda, chtěla bych Vám představit mého čivaváčka. Jmenuje se Matty a máčerstvých osm týdnů.  Je to malej ďábel, dostal přezdívku trysková myška ( utíká jak na motůrek ), ale když spinká je tak sladkej =) Je to prostěnaše zlatíčko.
.
Ivča a Marley z Anglie
Ahojky, posíláme Vám fotečky našeho prcka. Jmenuje se Marley a jsou munecely 4 měsíce. Sice není pravý čivavák je křížený s yorkširem, alestejně ho milujeme ,je pro nás tím nejkrásnějším :0)
 
Adéla Přívratská
Ahojky, konečně jsem se dostala k poslání foteček naší malé. Jmenuje seKeylinka a narodila se 26.10.2008. Máme jí měsíc a už je plnohodnotnýmčlenem rodiny :)

 
Jarmila  z Tošanovic
Ahojte, chci Vám představit moje zlatíčka. Bíla fenečka je Stelka ma 9 let je to ten největší mazlik na světě. Druhá je Saritka neposedný lumpik, které jsou dva roky. A poslední štěňatka od Saritky. Ještě mám doma pejska tomu je 10 let, ale nepodařilo se mi stáhnout foto tak příště. Jsou to zkrátka nejmilejši čivavačci na světě.
.

Mirka Suchá :
Koukala jsem na Vašich stránkách na foto čivávek. Tak vám taky posílam. Ta bílá je Babetka a její rok a zlatavej je Endy s (pp) a jemu přes rok. Jsou to  moji miláčci.
.

Wendy a Denny: Třebíč  :
Dobrý den,
také vám posílám fotečky našeho malého prďoly Dennyho.Deňulka se narodil 10.června 2008 v jedné vesničce kousek od Třebíče,vážíme 2,8kg a máme plavou barvičku. Když jsme si pro něj jely tak hnedna první pohled bylo jasné že Denny je náš hned ke mě přiběhl vyskočilsi na klín samozřejmě s menší pomocí :o) a už se ode mne nehl ani nakrok. J
e to můj mazlík a jsme strašně rádi že ho máme, postupem by jsme muchtěly pořídit také kamarádku nebo spíše slečnu ale tomu dáváme ještěčas :o)

  Ing. Ilona Veselá z Českých Budějovic :
Pejsek Ringo  (barva blue merle, v ČR zatím spíše rarita - moje poznámka - Ria)
Míša a Mido FERJANI, Olomouc :
Dobrý den, tak toto je naše "miminko" Mefisto, ale říkáme mu Mefíček. Narodil se 5.1.2009. Je to naše štěstíčko.
.
 
.
Dobrý den,
tak jsme si minulý týden k Mefíčkovi pořídili ještě Olivera neboli Olouška. První 4 dny se s ním Mefíček nechtěl kamarádit, ale pomalu pak začali spolu rošťačit a teď jsou z nich skvělá dvojka! Jsou to malí lumpíci, ale strašně umazlení a taky rozmazlení :-)  !!!
.


Michaela Zerrichová :
Posílám Vám fotky našeho 8 měsíčního zlatíčka, jmenuje se Teddy a říkáme mu kočičko nebo myšičko. Je trochu větší ale naprosto fantastický společník a kamarád. Moc by jsme chtěli aby měl jednouštěňátka.
.
 
Jana Pospěchová :
Dobrý den,
konečně jsem se naučila stahovat fotky do počítače a můžu se pochlubit naší čivaví smečkou, nejstarším Tobim, jeho týraným synem Brutíkem, který se vrátil domů, Ketty ll, sirotky Jonáškem, Charlim, Čibim a jejich adoptivní maminou Šmoulinkou a samozřejmě naším mrnětem Dinky. Ta má 9.5měs. a váží 1.1kg. Vaše stránky jsem potřebovala, když jsem s čivkama začínala, to jsem s každou maličkostí volala p. chovatelce nebo na veterinu, tenkrát jsem neměla ani počítač natož internet. Hlavně jsem potřebovala rady, když mi umřela fenka při porodu a nevěděla jak kluky krmit, každý radil jiné mléko a jiné ředění, nějak jsem to zvládla a po týdnu to vyřešila naše číča a začalakojit, hold příroda si poradí. Dneska jsou kluci krásní, skoro tříletí chlapi a já zjistila, že je mám jenom na videu a žádné fotky, tak až to napravím tak nějaké pošlu jak se mi povedli{#}. Od té doby si už netroufám mít další štěňata, prostě máme čivky pro radost.
..
Tak posílám fotky kluků - kočičáků jak nám vyrostli a mrněte Dinky, to zase neroste 1.6. oslaví 1 rok.

  Andrea z nového jičína   :
Posílám fotečku naší fenky Sendynky. Už to sice není žádné štěňátko, ale je pro mně pořád stejně sladká..
.
Broňa Vlčková :
Dobrý den, posílám naše dvě holky dlouhosrstou Leonku a krátkosrstou 2.měsíční Gábinku. Jsou to naše zlatíčka.
.

Kateřina Nováková z Ostravy :
Dobrý den posílám vám foto našeho čivaváka Bennyho.Bude mu rok a je to pěknej rošťák.:D
 
Jaroslava Holmanová :
Dobrý den, posílám foto naší čivavky Barunky a jejího kamaráda Timečka. Svetřík je upletený podle vašeho návodu.
.

Katka Bendová :
Dobry den:) posielam vam par fotiek naseho zlaticka. Vola sa Eddie, ma 3 mesiace a je to riadny cert:))  Monika Nárožná :
Dobrý den, posílám Vám pár fotek naší 13-leté čivaví babičky Cilinky (Cilli ze Zimníku). Je to sice už seniorka, ale je pořád čilá, hravá a prostě báječná!

Markéta Bodláková :
Dobrý den, posílám Vám fotky mých dvouch zlatíček Lennyho (4 měsíce) a Daffyho (1 rok). Je toskvělá dvojka co dovede pořádně pobavit....:)
Ivana Šenkýřová:
 
Dobrý den, zaujaly nás Vaše stránky, tak Vám zasíláme fotky našeho ČIKA. Je mu osm měsíců a je to naše zlatíčko. Máme ho všichni moc rádi. 


 Klára Mikušková:
Dobrý den, zasílám Vám fotografii mého Omárka, jsou mu 3 roky, je kapánek přerostlý, ale je to sluníčko.
:
Chci Vám představit naší malou chlupatou fenečku jménem Maila. Narodilase 10.5.2008. Váží zatím 1 kg a je to taková malá dračice. Ráda sihraje svými hračkami a nejraději okusuje své plyšové srdíčko. Moc jímáme rádi a je pro nás součástí.
.

  Fedrová Lída, Jemnice:
Posílám vám pár fotek mé princezny Jessinky. Narodila se 18.4 2008 aváží 2kg. Je hrozne milá, hodná, mazlivá... prostě naše zlatíčko :-)
.Dana Nováková, Praha:
Posílám Vám pár fotek našeho miláčka. Je mu 6 let, váží přeci jen trochu nad 3 kila a je prostě k sežrání.  
.


   Čiki od paní Jaroslavy Polanské

 
Tak posílám další foto naší ČIKI, jak nám krásně vyrostla. 15.12. jí bude rok. Je to pěkný lump, ale už ví kdy se panička zlobí a pak za mnou chodí a prosí za odpuštění. Holt ví jak na mě. Slávka Polanská.

L ucky od paní Moniky Hajtové

   

Čivinka paní Marcely Galajdové

Fenka Lady od paní Olgy Tvrdé

 Pokračování - už 2,5 letá Lady


 

Alf od paní J. Vyšanské (vypadá jako dvojník našeho Charlieho)
.
 
 
Zdravím, tak posílám našeho nového člena rodiny Cvrčka. Alfíček nám odešel do psího nebe 17. 3. 2008 a Cvrček se narodil 17. 4. 2008. Zatím nám dělá radost, ale je to dílo. Má mnoho necností co Alfík neměl, ale naopakv něčem jsou stejní. Vyšanská
.
Fenka Enny od Ivony Kolářové z Brna
.
 

Dobrý den, posílám vám pár foteček naší Enny od moře v  Itálii. Ivona Kolářová
http://www.civava-enny.websnadno.cz


.
Enny a její štěňátko - fenečka Tessi

.
Tessi už povyrostla
Tereza N. z Řeže u Prahy : Tak tohle je náš Kubíček..1,4 kila, něco málo přes rok..narodil se 15.7.2006 :-).
.

              Kateřina Černá z Hradce Králové:
Posílám Vám pár foteček našich miláčků. Menší bílý se jmenuje Matýsek a je mu 10 měsíců, je to velký lump. Větší béžový se jmenuje Laudy, je mu 15 měsíců, je moc chytrý, cvičí agility, zkrátka je to šikula.
Eliška Onderličková z Brna:    
Posílám vám fotečky našeho miláčka- pejska Robinka. Jsou mu 3.5 měsíce a všichni jsme si ho zamilovali! Má velice veselou a hravou povahu a dělá nám jen radost.
PS:brzo Robinkovi přibude malý brácha Kev, tak doufáme, že se brzo spřátelí a budou společně provádět všechny psí kusy :-)
.
  
Už spolu :)

Mazlová Soňa Rousínov u Vyškova :
Tak to je můj pejsek Monty.
.

  Gabriela Jajcajová, Bratislava :
Sú to naše srdiečka :-) Bledá dlhosrstá je naša princezná Jessy nar. 1.3.2005 je veľmi citlivá, prítulná a múdra. Čierna je naša Lilly nar. 15.3.2006. Je živá, veselá, hravá. Ona nevrtí chvostom, ale aj celým zadočkom (neustále) je stále veselá a teší sa:-) Život bez nich si už ani nevieme predstaviť.
.

Eva Hatinová z Nových Zámků :
Ahojky.Tak toto je naša Peggie. Narodila sa 21.5.07 a moc moc ju lubime. Je to malý tvrdohlavý, ale zaroveň múdry štuplík.
.


Petra Peterková Němčice Topolčany Slovensko :
Dobrý den, toto je naša čivavacka rodinka.
 
   
  Švarhovi z Děčína:
 
Dobrý den, posíláme pár fotek našich čivavaček do alba – maminky Ellie (3 roky) a dcery Áji(1,5 roku). Jsou to naše zlatíčka a náležitě toho využívají .
.  Katka z Ostravy :
Na fotkách je naše milovaná Amálka, je bez průkazu původu, má 5 měsíců a váží 1,2kg.
Na jedné fotce je se svou starší " sestřičkou" Nelinkou, která sice není čivava ale i tak si spolu nádherně rozumějí..
.


Adam ze Slovenska:
Tak toto je moja čivavia rodinka - Ajka a jej malinkí.. psík je biely.. fenku si chcem nechať..
.

Jana Sklenáříková z Brna:
Posílám pár fotek našeho Maxe, 15.7.2007 měl jeden rok. Je to můj malej rošťák, ale výbornej kamarád a šikulka.
.


Jiřina Burianová:
Zasílám Vám fotografie Fidíka. Je moc hodný.  
.

  Milada Kürtösiová :
Posílám fotečky do sbírky - je na nich náš zatím malý čivavák Adík - Adalbert.
.


 

Iveta Jelínková :  
Posílám pár fotek mého mazlíčka. Jmenuje se Šerry, Je mu 8 měsíců. Je hyperaktivní a hrozně mazlivý...prostě zlatíčko.  
.


Marie Braucci:  
Dobrý den, zasílám fotku naší čivavky Keysi. Je to naše srdíčko .
.

Míša Pavlovská z Olomouce :  
Zasilam Vam fotecky do sbirky. Je to nas milacek Ami. Je andilek, ale i certik.
..


Andrea Ďurkyová   ze Slovenska:
Dobry den.
Posielam foto mojich dvoch milacikov. Ratlik je Sheba, má 13 rokov, je to uz stara pani, ale nadalej zije plnohodnotny zivot uz teraz aj v spolocnosti 1 1/2 rocnej civavky kremovej farby - Arina Velur V+G. Sheba uz vacsinu dna prespi, pretoze uz ma na to vek, rovnako uz pomaly straca sluch a zdrak, no napriek vsetkemu ju nadovsetky zboznujeme. Je to moj milacik a velka laska.
Mala Arina, je to uz psik s PP, to je este len take dieta, este stale je jej vsade plno, neposedna a hrava, ale aj napriek tomu, dokazala si ziskat nase srdiecka na 100 %. 
.

 

Zuzana Kusá z Bratislavy :  
Tak ja vám posielam zo slovenska priamo z Bratislavy fotky mojho maleho trhača. Tobby je živy, maly ale zlaty 6mesačny čivavák.. Má 1,4kg.. Miluje všetkych ludi s jedlom..:o)) Rád sa mazná, spí a robí nervy svojmu kamošovy Nikolasovy (čivava dlhosrsta).. Krásne strážim čo je moje a bez dovolenia sa paničky nikto nemože ani dotknút.
.Pavel Štusek  :  
Toto je Mufíček z Ostravy má 3 měsíce.


Mufíček z Ostravy - Poruby, má už 5 měsíců. Je to ďábel s andělským srdcem

Marie Kubovcová z Dobřichovic :  
Dobrý den, ráda bych přispěla s pár fotkama našich miláčků.Ten světlý je Kuba a jsou mu 3 roky. Tmavý pejsek se jmenuje Ernyo, ale poslouchá jedině když se na něj volá miminko a jsou mu 2 roky. Je to naše nezbedná smečka kterou milujeme.
.


  Jan Polách z Třebíče:
Čivava Nelly je naše čivaví tornádo a nemá problémy nám rozkázat, že se už musí jít ven - sedne u dveří a čeká. Se mnou se ráda pere a i kouše, ale je to takové kousání ano a ne, jak řeknu, Ty by jsi kousala pána, tak povolí, nebo honem ten prst oblízne a dělá že nic. Jednou denně se s ní musím poprat, to si donese nějakého piskáčka, míček a předvádí se. 

  Hozlarovi z Komjatic, SR:
Aj my vam posielame fotky nasho Rudka. Rudko ma 10 mesiacov, je to nasmaly drobcek, vazi len 1,2kg. Vsetci ho doma uplne zboznujeme, on je taky velky mazlik, stale by sa len nosil na rukach.
.


Petra Boušková z Prahy:
Posílám vám fotky našeho Maxíka, je mu na fotkách 9 týdnů.
.


.
Zdravim, posílám Vám další foto našeho Maxíka, už nám vyrostl a je mu 6 měsíců.
.


.
Hezký den, posílám Vám fotografie Maxe, už je mu skoro 9 měsíců.

.


Denisa Rábková:
Ahojky, posílám fotečky mého čivaváčka Ondry. Je to velmi hravý pejsek s vyjímečnou povahou :o)

Eva Kolnikova, Bratislava:
Posielam vam niekolko fotiek mojej Mimi :o) Narodila sa 03.10.2007. Je to taka mala sinterka, ktora sa prve dva tyzdne po prichode ani nejako zvlast neprejavovala - iba spinkala, lezala, papala, pozerala a tak. Ale uz je neporovnatelne viac osmelena a "terorizuje" cca 10 mesacnu yorkshirku a rocnu malu ciernu bradacku :o)))
.
 
Sandra Grambalová :
Dobrý den, tak to jsou ,, naše děti"... Jsou to pokladi, tak doufam, že se budou líbit.
.

 Michaela Kovaříková :
Naše fenečka se jmenuje Chanelka a narodila se 12.9.07
.

Další foto Šanelky, pěkně roste a už má 10 měsíců. 

  Jana Florianová:
Dobrý den, posílám naši čivaví rodinku - babča Ejminka, dcera Čikinka a vnučka Syndy, která je ze zářijového vrhu sedmi miminek (od dvou fenek).
.
 

 
  Michaela z Martina, ale aj s mojimi drobcekmi zijeme na Ibize...
Toto su moje čivavky....
Malinka Nany ma 4 mesiace a jej starsi bracek Alinko 2,5 roka...
Ked sme malinku prvy krat videli hned sme si ju zamilovali. chceli sme jej dat meno Angie/ anielik ale je to diabol... Chudacik Alinko to ma snou tazke, stale mu robi zle, ale aj tak ju ma rad... 
.
 

Katka Tošenovská-Townsville (Queensland-Australie):
Dobrý den!
Tak vám také posílám fotky svojeho čivaváčka..Nakonec jsem ho i v Austrálii dostala!!:)jsem šťastná!!! Jmenuje se Kerberos, ale říkáme mu Kerbi.. je strašně hodný a šikovný!! Jsou to chytří pejsci! jen trochu lumpačí a kouše..:)
Hodně štěstí s vašimi pejsky!!

.

Soňka Korgyíková z Ostravy:
Dobrý den, taky posílám fotečky mého bobečka. Má teď 6 měsíců a jmenuje se Aminka. Dneska jsme jí oblékli poprvé obleček, potácela se v něm jako sněhulák.:-)
.


Dana Šlechtová, Praha:
Připojuji taky svého miláčka Fíbí, narodila se 15.9.2007 v Plzni, momentálně váží 1.3kg, je to čertice, neposeda, nevím zda jí někdy zvládnu, Je to moje Fíbušátko.
,


Martina Záhorová:
Taky mám doma jednu čivaví slečnu, tak se ráda pochlubím :-)). Jmenuje se Číra a 4.4.08 jí bude rok. Chceme jí pořídit kamarádku a když vidím to vaše čivaví štěstí, doufám, že se tak stane už brzy :-))
.
.
Filip Řehulka z Ostravy:
Tak tohle je můj pejsek.
.

Marie z Ústí nad Labem:
Posílám foto naší Terezky, které je půl roku a je to naše zlatíčko.
.Míša Aušprunková:
To jsou naši hafani. Ten černý se jmenuje Monty a ten druhý je teprve roční a jmenuje se Miky.


Anna Tesařová z Plzně :
Posílám pár foteček našeho dlouhosrstého,3 letého čivaváka - jménem Bengie.
.


Lukáš Čertík, Nymburk :

Posílám pro radost fotky našeho hyperaktivního Vilíka. Je mu 14 měsíců, váha 1kg.
A mnoho kamarádů.


  
.  
 

Jarmila Hanskutová z Valašska :

Dobrý den, posílám fotečky naší čivaví rodinky:

6 letý Albertek -mazlivý, velmi společenský, dominantní občas neposlušný, ale zlato,

3 letá Eimi -mazulka, pečlivá matka, poslušná, ne každý si smí šahnout na kožíšek.

.


Míša Majtánová :
Dobrý den, posílám Vám pár foteček mého milačka Arčiho. Mám ho teprve týden, je hodňoučký a pořád si chce hrát, je mu 13 týdnů.
.


Pavel Šindler :
Zdravím vás, tak toto je moje Linduška... dožila se 12 a půl roku...v srpnu 2007 mi odešla do psího ráje... najdu podobnou - podobného čivaváka??? pavelsindler@gmail.com

Tereza Beautelbergerová :
Dobrý den, posílám Vám fotečky mé 4 měsíční čivaví slečny, jmenuje seKari Jafa Re-Ro (je s pp) ale říkám jí Kari. Je to naše zlatíčko:-)
.

.
Tak už o5 posílám fotečky trochu starší Karinky, Teď 7.9. měla 7měsíců. Je to pořádný čivaví puberťák a dává to ve velké míře najevo! Nejraději by nás jen zlobila a dělala neplechu. Je to náš čivaví 1,4 kg skřítek, kterého si oblíbila celá naše rodina a Karís toho náležitě využívá.

.
Chlíbková Naďa, Chomutov :
Dobrý den, posílám Vám fotky nového člena naší rodiny, jmenuje se Čiko.Teprve si na sebe zvykáme a poznáváme se, ale už je to naše zlatíčko.Chvilku je to mazlivý andílek a někdy zase řádí jako ďáblík.
.


Dobrý den, posílám Vám další foto našeho dnes už 8mi měsíčního puberťáka Čika. Váží teď 1900g.

Andrea, Nitra  :
Dobrý deň, pozerala som si obrázky krásnych čiváv na vašej stránke.
Chcela by som poslať fotky môjho Niky-ho. Je to dva a pol ročná dlhosrstá čivava. Je to rodinný maznáčik, je neskutočne hravý a najradšej je vonku v tráve. V letných mesiacoch ani nechce vojsť dovnútra :)
.


Petr Šůcha :
Dobrý den, posílám fotku našeho Ričiho. Je to skvělý pejsek, nyní 4.měsíční. 

Dobrý den, posílám foto našeho přírůstku Eimi. Pořídili jsme ji Ričimu, aby nebyl doma sám. Je to radost pozorovat je spolu při hraní a hlavně rošťárnách.
.

Jana Míšková z Prahy :
Posílám pár fotek Ajši, čivavky narozené 2.2.2008. Je moc hodná, chytrá a umí už několik povelů. Když ale řádí, tak pořádně.
.


Posílám pár fotek našeho čivaváka Maxíka 31.1.2008 mu byl jeden rok jevelmi mazlivý a milé povahy. S paničkou cvičí agility . Má stránky www.maxabuddy.wbs.cz 
.


 Simona
Tak to je můj Koki. Bude z něho obr. Už teď váží 80 Dkg a je mu teprve 11. týdnů.
(poznámka - pejsek bude malej prcínek)

Dobrý den, posílám foto naší urputné Bajči do vaší galerie čivavek.Jsou jí čerstvé 4 měsíce (za 4 dny) a je to pěkně živelná fenečka. Bajča a páníčci z Prahy
.Adriana
Zasielam Vám foto našich miláčikov. Biela sučka je naša Buffy, plavá Lilly, čierny psík s pálením je Jojo a čokoládový Balu. Ich veľký kamarát je Maxík. Šteniatka teraz ideme predať a už teraz mi je za nimi smutno.


Petra Ohnoutková Břeclav:
Dobry den, posilam fotecky meho stesticka, jmenuje se Kimy. Je to opravdu princezna, pekne s nama cvici:o)
PS: 1. fotka je z prvniho vecera u nas, 2. Kimy ma asi 3 mesice a natreti fotce uz je zni slecna, ktera citi dobrutky na stole, klasika:o)
je sice rozmazlenecek co s panickou spi a nekdy i ji u stolu, ale je moc chytra a posloucha na slovo, ted je ji 6mesicu, takze jeste uvidime jestli to tak zustane:o)
  


 
Kristyna:
Toto je náš Rey. Jsou mu 2 roky. Je to velký dorážeč, troufá si navelké psy. Rád si hraje a rád chodí ven. Jezdí s námi na výlety. Mámeho moc rádi, i když občas neposlouchá:-) .


František K.: 
To je Amadeus Handy Malý šotek z Letohradu - Kunčic
Věra Čakovská: 
Tohle je naše Abbinka. Narodila se 7.6.2008 a je to náše zlatíčko. Strašně jsme si na ni zvykli a máme ji rádi, i když bez nás neudělá skoro ani krok a nechce spát sama jenom s námi v posteli:-) A dokáže být taky pěkná dračice a kousat, ale je to kouzelný pejsek...


 Janyšková: 
Zdravím. Posílám pár fotek naší čivaví smečky. Čivavy nás úplně očarovaly. Jsou to zlatíčka s velkým srdcem. Dana Stuchlíková: 
Posíláme Vám fotky našich čivavek. Je jim 1 rok a jmenují se Danny aNelly. Nellinka-zlatá fenka, je šéfem. Pejsek je zase veliký hrdina, troufne si na každého pejska a vyštěká každou návštěvu. Jinak to jsou naši oddaní kamarádi a nedáme na ně dopustit.
 

 Kateřina Přikrylová: 
Naše čivavka Sára 13.10.2008 ji budou tři roky.  
.

Naš Neríček na dovolené. Eva: 
Paní Sýkorová z Mikulova: 
Posílám Vám fotky našeho Muffíka. Narodil se 14. června 2008 a váží 1kg.
.


Paní Hana Kminiaková: 
Dobrý den, posílám malý příspěvěk do vašich krásných a přátelsky laděných stránek. Naše rodina se raduje z fenky Lili (z chovu paní Spáčilové), pejska Ťapa a momentálně i štěňátka, jehož otcem ale Ťapík není. Doufám, že jim to bude mezi ostatními slušet!
.
  

Dana Lefnerová: 
Posílám fotky mojí malé čertice Nellinky, jsou jí 4 měsíce.
.
 

Daniela Vitvarová, Hradec Králové: 
Dobrý den, posílám vám fotky naší Nelinky, narodila se 24.4.2008 a je to pěkná dračice.

Verča z Nového Města nad Metují: 
Dobrý den, ráda se koukám na všechny pejsky co tu máte a tak přispívám i já. Posílám fotku našeho Cipíska, narodil se 27.července 2008 a už teď je členem rodiny, je to náš velký mazel, i když občas pěkný divoch:-)).
 


Spáčilová Irena:
Zdravím všechny milovníky pejsků a čivav dvojnásob. Posílám moje miláčky.
Na fotečkách učinkují: Vilda, Eňa, Kimi, Baila, boby, Jessika, Čiky, Irwin, Megan.
www.civava.estranky.czPan Vladimír:
Pár fotek našeho miláčka, čtyřletá holčička Alexia Baladová.
.


Marta Ovčačíková z Kroměříže :
Posílám  fotečky našich miláčků. Rezavá je naše fenečka Sandulka. Je strašně milá a hravá, ale taky strašně uštěkaná. Má rok a půl. Ten béžový  s tmavým melírem je Nax. Koupili jsme ho jako dospělého a už tehdy byl velmi plachý a bojácný. Asi nezažil nic dobrého. Bohužel se nám nepodařilo jeho bojácnost odstranit. S naší Sandy vychází moc dobře. Mají spolu dokonce štěnátka.
.


Jana Minárová:
Dobrý den, posielam Vam foto nasej civavky. Je to malinký čivavák, narodil sa 15.7.08 v Prahe. Vola sa Arry a je to obrovsky sibal.
.

Nataša Oulíková:
 

Andrea Vavrincová:
Posílám Vám fotečky naší Amy, která je někdy až moc chytrá a umí žalovat. Na fotce jí jsou 2 měsíce. 

 
 Děkuji Vám všem za krásné příspěvky do fotogalerie.
 

 

 

 
TOPlist