Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Naši čivaváci

Čivaví zlepšováky a svetr
Návod na svetr pro čivavu

Kdo chcete zkusit svojí čivavce uplést nebo uháčkovat svetřík, tak tady je návod. Doporučuji fence udělat delší spodní díl, aby zakryl i bříško.Velikost neuvádím, protože svetr musí být vždy na míru pro konkrétního pejska. Rolák u krku udělajte trošku užší, aby nebyl potom moc volný a pod krkem neodstával.

 

Paní Jana Florianová mi napsala:

Dobrý den, našla jsem váš návod na svetr a hned se do něj pustila, nejsem žádná velká pletařka a taky to tak vypadalo, začla jsem plést na štěně a byl z toho svetr na mamču ale postupným ubíráním se dostalo i na tu nejmenší a tady je výsledek. Když vyrazíme na procházku, každý se za námi otočí.
.

Já myslím, že je to super !!!
Paní Jaroslava Holmanová  poslala frajerku Barunku ve svetříku.


Paní Reclíková mi napsala: Na vašich stránkách jsem si našla návod na svetřík a povedl se. Posílám vám foto svetříku na Vikim, je mu 5 měsíců.
 
 
Dobrý den, posílám taky svetřík podle vašeho návodu, já sice plést neumím, ale mamince se povedl :).  Eva F.
  
Paní Borecká mi poslala tip na obleček pro háravou fenku. Napsala:
.
Dobrý den, jelikož mám fenečku čivavky, řešily jsme problém s háráním.
Nakonec po všech pokusech s plenkami a háracími kalhotkami jsme vymysleli obleček, který je finančně nenáročný, nám se osvědčil nejvíce. Pořizovací cena u vietnamce 29 Kč.
Jedná se o bodýčko pro miminko, já pro 2kg čivavku jsem koupila velikost 56.
Našila jsem dvě tkaničky a u krku jsem vytvořila záhyb, aby bodýčko nepadalo.
Bodýčkose oblékne obráceně, zádíčka dám na bříško, u ocásku vytvořímdírku,obšiju jí, přilepím malou slipovou vložtičku a bodýčko zapnu.podbříškem zavážu tkaničku, aby nepadalo.
Naše fenečka si na obleček rychle zvykla a při hárání mohla s námi i do postele.
Třeba tento nápad někoho zaujme. Borecká, Ústí nad Labem
.
Moje poznámka: tento obleček nezabrání nakrytí.(kdyby si to někdo myslel). Dá se také použít k zabránění čůrání pejska doma.
.
 
 
Paní Vyšanská mi poslala tip na záchod pro pejsky, tak Vám to sem dávám. Napsala:

.
MilápaníRio, posílám vám záchod našeho Alfa. Používáme ho už 11 let ajetovýhoda, chodí na něj v noci tudíš nás brzy ráno nebudí. Poradilamětojedna chovatelka. Je to plena, pod ní je molitan asi 1cm. Navrchjedalšíplena na ní miska pod kvetináč a půl litrová petlahevnaplněnávodou. Když štěně dělá loužičky otřou se plínkou dají natenzáchod apes si to pak jde počůrat musí tam být trochu té jehomoči.Jestli tofunguje u psích holčiček nevím ale u pejsků ano. Někomujsemtoposílala, někdo se ozval někomu to nebylo vhod tak jestli se vámtolíbímůžete to dát na stránky. Myslím, že když někdo chodí na delšídobupryč tak je to výhoda. Zdravím Vyšanská

 
Dobrý den,
zasílám Vám "fotopříběh" svého pejskařského vynálezu. Pracovně ho nazývám "Levná plínka:-)".
Myslím, že k výrobnímu postupu není co dodat.Je patrný z fotografií.
Snad jenom dodám, že ta rok stará plínka na fotce byla bílá už od začátku, zato z tašky se postupně všechna barva omyje. A pochopitelně plínku nežehlím, tak je po tolika vypráních "méně estetická":-), zato však účel plní skvěle. Doufám, že někomu stejně dobře poslouží jako mně a mému čivavákovi.
Zdraví pejskařka z Ostravy
         
Popisky k fotkám: nové utěrky, rozpáraná igelitka, přiložení, zahnutí, špendlení, stehování, šití, hotovo. A rok stará plínka.
 
 
TOPlist